Programování displejů

 

Programy pracují pod Windows, jsou s českým návodem, v dodaných displejích jsou ukázky naprogramování. Pro první použití vám displej předprogramujeme zdarma dle vašeho zadání.


 

1. Program RTG pro jednobarevné LED displeje do počtu 32.000 LED bodů. To je námi vyvinutý program pro ovládání displejů s řadou grafických efektů, je v českém a německém jazyce. Kromě řady grafických efektů umožňuje do displeje zapsat  desítky programů, které lze spouštět ve stanovený čas, umožňuje řazení programů za sebou a provádění podprogramů ve smyčkách. Formát zápisu programu je v jednoduchých, přehledných příkazech. Komunikace s displejem po USB, RS232, RS485, TCP/IP, WiFI.

Stáhnout program RTG

Program může displej plynule stmívat, dle okolního osvětlení, do textu lze vkládat proměnné ze vstupů pro měření různých veličin. Používá se pro běžné displeje i pro displeje v průmyslových provozech. Snadno jej přizpůsobíme vašim požadavkům na vkládání dat nebo pro spolupráci s vaším programem.

Pokud chcete displej ovládat plně z vaší SW aplikace, můžete si stáhnout popis komunikace.

Displej můžeme naprogramovat i tak, aby na síti načetl soubor s vašimi daty a zobrazil, třeba 1x za vteřinu. Formát dat je potřeba dohodnout, většinou stačí data oddělit nějakým znakem.

 


 

2. Program LEDCenterM pro všechny vícebarevné displeje,  jednobarevné displeje s počtem i  nad 12.000 bodů. Program s českým a anglickým menu. Je to originální program, dodávaný výrobcem LED modulů, ze kterých jsou displeje sestaveny. Program je více zaměřen na práci s okny, barvami, s pozadím grafiky a obsahuje i řadu náhodných efektů. Program nelze přizpůsobit automatickému zobrazování dat z jiné aplikace.

Stáhnout program LEDCenterM

Komunikace s displejem po USB, RS232, RS485, TCP/IP, WiFi.