Světelné LED sportovní tabule, světelná reklama

Nabídka:

LED panel z modulů: 

 

Nastavení - panel se běžně naprogramuje z PC, všechna nastavení si pamatuje a PC pak můžete odpojit. Na vaše přání je možno panely doplnit řadou jiných způsobů ovládání. Dálkovým ovládáním na klíčenku můžete jednotlivé programy nebo texty přepínat.

Spotřeba - panel je energeticky velmi úsporný, spotřeba panelu délky 1m je asi 30W.

Napájecí napětí - panel je ne ~230V.

Životnost - LED diod přesahuje 10 let nepřetržitého provozu. Po této době se sníží svítivost o cca 30%.

Vzdálenost panel - PC. Pokud chcete mít panel trvale připojený, je nejdelší vzdálenost pro připojení po USB 20-30m, v síti PC neomezeně, pro WiFi asi 30-200m. Na neomezenou vzdálenost lze panel programovat přes internet.

Specialní aplikace. Pro zobrazení různých hodnot např. na fotbalových stadionech, hříštích apod. je možno panely i jejich ovládání jakkoliv upravit. Panely je možno řídit i z jiné softwarové aplikace, poskytneme vám popis komunikace, pomůžeme při tvorbě ovl. programu... Panel může automaticky zobrazovat data ze zadané stránky na internetu a po TCP/IP lze načíst a zobrazit soubor dat, umístěný kdekoliv na síti.
Panel je možno vybavit až 8 analogovými vstupy, jejichž aktuální hodnoty můžete zobrazit v textu. Kodem BCD můžete jednoduše vyvolávat předprogramované nápisy na panelu atd.

LED panel z číslovek: