Panely z duralového profilu, hloubka 45 mm

Nápis dodáváme v duralovém profilu hloubky 45 mm s výškou 105 mm, lze objednat různé délky a různé boky. Zepředu je plexisklo s nápisem z vyřezané z folie. Vnitřní provedení je s krytím IP50.

S použitím plastových boků "B" je krytí IP53 do deště. Pokud na nápis svítí slunce, musí se písmena vyskládat z jednotlivých LED diod. Tento typ  nápisů najjdete v poslední tabulce na této stránce.

Napájecí napětí 12 V stab. ze síťového adaptéru, připojení je na svorkovnici uprostřed zadní strany panelu. Adaptér 12 V  je v ceně nápisu. Koncovku 12 V adaptéru můžete odstřihnout (nemá to vliv na záruku) a kabel můžete připojit do panelu (pokud přehodíte polaritu, nic se nestane, jen to nesvítí). Napájení můžete prodloužit, vřadit vypínač a pod.. Pokud chcete zásuvku ke 12 V koncovce adaptéru dát do panelu, můžeme ji dát shora nebo zdola.

K požadované upravě napájení na 24 V se adaptéry nedodávají, předpokládáme, že rozvod 24 V již máte.

 

Tento typ profilu může být napájen napětím 230 V, pokud délka panelu nepřesáhne 50 cm..

Výstup z panelu je pak na průchodku PG7 do boků, nahoru nebo dolů. Při umístění do zadního panelu průchodka přesahuje zahnutí boků, musíte použít nějaké vlastní uchycení nebo musí být ve zdi zahloubení. Eurozástrčku 230 V nelze umístit do levého nebo pravého boku..

 Upřesněte prosím do objednávky i typ boků, umístění přívodu (při pohledu na panel zepředu), délku a barvu (bílý nebo černý) přívodního kabelu.

 

 

Jiné typy boků, než jsou na horním obrázku, udejte v objednávce číslem nebo písmenem. Šedý bok "B" je z plastu tl. 10 mm a lze do něj udělat závit pro otáčení v držáku.

Kovové boky jsou již v ceně displeje. Plastový bok stojí 90,-Kč/ks bez DPH.

    

Panel můžeme doplnit:

1. Dálkovým ovládáním s klíčenkou, která slouží pro rozsvicení a zhasínání. Klíčenek lze k jednomu panelu dodat i více kusů. Uvnitř je 12 V (3V) baterie typ 27A (CR2030) pro několik tisíc stisknutí. Další klíčenky lze přidat a spárovat je s přijímlačem. Návod na spárování 1 nebo 2 .

 

Přijímač dálkového ovládání je v bílé nebo černé krabičce s LED diodou, která slouží jako kontrola, zda nápis svítí v případě, že na něj přímo nevidíte. Standardní délka kabelu je 1m (od nápisu k přijímači), lze ji upravit.

 

 

2. Blikačem pro celkové blikání nápisu nebo jeho části. Instalován je většinou na zadní straně, lze volit režimy blikání, pozvolného rozsvěcování a lze nastavit jas svítícího nápisu. Blikač si své nastavení pamatuje i po vypnutí panelu.

 

 

3. K zajištění panelu na stěnu proti sejmutí lze dodat zvláštní typy šroubů, které se tenkým klíčkem po usazení panelu pootočí a panel pak nejde ze zdi sundat.

4. K panelu lze připevnit i malé úhelníky nahoru a dolů k jedné straně, panel pak lze uchytit na zeď kolmo jako výstrč.

5. Ceny a kompletní nabídka