Panely z duralového profilu, hloubka 45 mm

 

Světelný nápis do interiéru je vyrobený řezanou grafikou, podsvícenou  pásky s LED diodami. 

Nápis dodáváme v duralovém profilu hloubky 45 mm, lze objednat s různými boky. Zepředu je plexisklo nápisem, vytvořeným z vyřezávané folie, vnitřní provedení s krytím IP50.

Napájecí napětí 12 V stab. ze síťového adaptéru, připojení na svorkovnici. Adaptér 12V  je v ceně nápisu. K požadované upravě napájení na 24V se adaptéry nedodávají.

Běžně se připevňuje zavěšením na zeď. Upevňovací rozteč mezi závěsy je nastavitelná.

 

 

Jiné typy boků udejte v objednávce číslem nebo písmenem. Šedý bok "B" je z plastu tl. 10 mm a lze do něj udělat závit pro otáčení v držáku.

Kovové boky jsou již v ceně displeje. Plastový bok stojí 90,-Kč/ks bez DPH.

Panel s nápisem můžeme doplnit:

1. Dálkovým ovládáním s klíčenkou, která slouží pro rozsvicení a zhasínání. Klíčenek lze k jednomu panelu dodat i více kusů. Uvnitř je 12 V baterie typ 27A pro několik tisíc stisknutí. Další klíčenky lze přidat a spárovat je s přijímlačem.

 

Dálkové ovládání je v bílé nebo černé krabičce s LED diodou, která slouží jako kontrola, zda nápis svítí v případě, že na něj přímo nevidíte. Standardní délka kabelu je 1m (od nápisu k LED diodě), lze ji upravit.

 

 

2. Blikačem pro celkové blikání nápisu nebo jeho části. Instalován je většinou na zadní straně, lze volit režim blikání, pozvolného rozsvěcování i jas staticky svítícího nápisu.

3. K zajištění panelu na stěnu proti sejmutí lze dodat zvláštní typy šroubů, které se tenkým klíčkem po usazení panelu pootočí a panel pak nejde ze zdi sundat.

4. K panelu lze připevnit i malé úhelníky nahoru a dolů k jedné straně, panel pak lze uchytit na zeď kolmo jako výstrč.

5. Ceny a kompletní nabídka